O nás:                 Více smajlíků ke stažení

Mateřská škola nese název - Mateřská škola SKŘIVÁNEK Brno, Kachlíkova 19, příspěvková organizace.

Jejím zřizovatelem je Městská část Brno - Bystrc, Nám. 28. dubna 60.

Ředitelkou MŠ je paní Šárka Malá Aujeská.

Mateřská škola je trojtřídní a navštěvuje jí přibližně 84 dětí. Dvě třídy jsou smíšené a pro děti ve věku 3-5 let, jedna třída je pro děti předškolní.

Škola disponuje vlastní zahradou a centrálním pískovištěm, průlezkami, houpačkami a hříštěm.

Mateřská škola má svou vlastní školní kuchyni. Personál se skládá ze 6-ti pedagogických pracovnic, 2 provozních pracovnic, vedoucí školní jídelny a dvou kuchařek. Při MŠ působí občanské sdružení rodičů a přátel školy pod názvem "Mateřídouška".

Občanské sdružení při MŠ Mateřídouška Více smajlíků ke stažení

Při naší mateřské škole působí občanské sdružení rodičů a přátel školy pod názvem "Mateřídouška". Jeho cílem je spolupráce s mateřskou školou za účelem vytváření podmínek pro zlepšení činnosti v oblasti materiální, zájmové i výchovné.

Z DALŠÍCH WEBŮ